Chci poradit

Advokátní kancelář Mgr. Martiny Činkové poskytuje právní služby v oblasti nemovitostního, občanského, obchodního a neziskového práva. Zakonyvkapse.cz jsou projektem uvedené advokátní kanceláře.

Své dotazy můžete zasílat prostřednictvím níže uvedeného formuláře, který je formulářem poptávkovým, což znamená, že jeho odesláním poptáváte právní služby advokátní kanceláře, která Vás bude v co nejbližší době kontaktovat s nabídkou právních služeb včetně sdělení ceny.

Máte-li zájem o bezplatnou odpověď, uveďte prosím do poznámky formuláře slovo „ZDARMA“. Je třeba zdůraznit, že advokátní kancelář vybírá dotazy, na které odpoví zdarma, dle vlastního uvážení. Taková odpověď zdarma může být zveřejněna s výraznou časovou prodlevou a není na ni žádný právní nárok. Advokátní kancelář vybírá ke zveřejnění takové dotazy, které mohou být především zajímavé pro čtenáře portálu zakonyvkapse.cz (tazatelovo jméno zůstává anonymní).

Pokud chcete mít jistotu, že na Váš dotaz bude odpovězeno, doporučujeme Vám poptat právní službu standardní cestou a my Vám sdělíme cenu právního stanoviska. V případě Vašeho zájmu o právní službu bude následně uzavřena dohoda o poskytnutí právní služby a bude Vám zaslána faktura k úhradě. Po uzavření dohody o poskytnutí právní služby a zaplacení faktury máte jistotu, že se Vám advokátní kancelář bude věnovat a stanovisko obdržíte v předem dohodnuté lhůtě.

Vaše jméno a příjmení *

Váš e-mail *

Váš telefon *

__________________________________________________________________________________________________________

Specifikujte Váš právní dotaz

Připojení souborů__________________________________________________________________________________________________________

Opište ověřovací kód *
captcha

pozn.: údaje s hvězdičkou jsou povinné

__________________________________________________________________________________________________________

Možnost osobní konzultace:

Máte-li zájem o osobní konzultaci v kanceláři na adrese Revoluční 6, Praha 1, případně na konzultaci přes skype, tato placená služba je rovněž možná. V takovém případě nás kontaktujte na tel. 222 314 119 nebo emailové adrese: ak@cinkova.cz.

Běžná hodinová sazba advokátní kanceláře činí (platí i pro osobní či telefonické konzultace):

1.000,– Kč – právní služby v oblasti neziskového práva,

1.500,– Kč – právní služby v oblasti občanského  a nemovitostního práva,

2.000,– kč  – právní služby v oblasti obchodního práva.

Hodinová sazba může být dohodnuta jako vyšší zejména tehdy, je-li právní služba z odborného hlediska složitá, je-li právní služba poskytována v cizím jazyce, případně za ztížených podmínek či formou expresního zpracování.